WP-127032-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.5" x 0.125" (12.7mm x 3.2mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.5" x 0.125" (12.7mm x 3.2mm), Part Status: Active.