WP-191114-15-9
WP-191114-15-9 TE Connectivity
eng_ds_ttds-073_7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester White 19.1x11.4mm
на замовлення 120750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 15000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP-191114-15-9 WP-191114-15-9 Виробник : TE Connectivity eng_ds_ttds-073_7.pdf Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester White 19.1x11.4mm
Кількість Ціна
товару немає в наявності
Packaging: 15000 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)