WP-254045-10-9 TE Connectivity
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester White 25.4x4.6mm
на замовлення 12500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.00" x 0.18" (25.4mm x 4.6mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції WP-254045-10-9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.00" x 0.18" (25.4mm x 4.6mm)