WP-508318-2.5-9
Label_ID_Products.pdf
Код товару: 186449
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP-508318-2.5-9 WP-508318-2.5-9 Виробник : TE Connectivity eng_ds_ttds-073_7.pdf Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester White 50.8x31.8mm
на замовлення 17480 шт:
Кількість Ціна
Packaging: 2500 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)