WP-635889-1.5-4 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
WP-635889-1.5-4
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 111
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WP-635889-1.5-4, Packaging: Bulk, Length: 2.500" (63.50mm) 2 1/2", Width: 3.500" (88.90mm) 3 1/2", Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Part Status: Active, Color - Background: Yellow.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP-635889-1.5-4 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection Description: WP-635889-1.5-4
Packaging: Bulk
Length: 2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Width: 3.500" (88.90mm) 3 1/2"