WSR5R0500FEA
wsrhighpower.pdf
Код товару: 147916
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резистори > Запобіжні резистори
Ціна
WSR5R0500FEA WSR5R0500FEA Виробник : VISHAY VISH-S-A0020776422-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - WSR5R0500FEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.05 ohm, WSR Series, 4527 [Metrisch 11470], 5 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 2.41mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 4527 [Metrisch 11470]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 5W
isCanonical: N
Widerstand: 0.05ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 11.56mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSR Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 275°C
Produktbreite: 6.98mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 592 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
WSR5R0500FEA WSR5R0500FEA Виробник : Vishay Dale wsrhighpower.pdf Description: RES 0.05 OHM 1% 5W 4527
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 2.41mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 5W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.05ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 11.56mm
euEccn: NLR
Widerstandselement: Metallband
Produktpalette: WSR Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6.98mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 592 шт:
Мінімальне замовлення: 3
WSR5R0500FEA WSR5R0500FEA Виробник : Vishay wsrhighpower.pdf Res Metal Strip 4527 0.05 Ohm 1% 5W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Part Status: Active
Resistance: 50 mOhms