WV-229064-10-9
WV-229064-10-9 TE Connectivity
eng_ds_ttds-073_7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Vinyl White 22.9x6.4mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції WV-229064-10-9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)