XT314012
XT314012 TE Connectivity
5124548563021332851245482097059984eng_ds_xt_0915.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC SPDT(29x13x25.6)mm THT
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 9 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 6400VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT314012 XT314012 Виробник : TE Connectivity / AMP DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=XT_Package&DocType=DS&DocLang=EN General Purpose Relays SPDT 12 VDC NO OPTIONAL CIRCUIT
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XT314012 XT314012 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=XT_Package&DocType=DS&DocLang=EN Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC