XT3S4R24
XT3S4R24 TE Connectivity
pgurl_xt3s4r24_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Relay 24VAC 350Ohm 16A SPDT(77x15.8x69)mm DIN Rail Industrial Relay
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XT3S4R24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT3S4R24 XT3S4R24 Виробник : TE Connectivity / Schrack NG_DS_XT_Package_0415-1021063.pdf General Purpose Relays 1 form C 16A 24 VAC RED LED
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
XT3S4R24 XT3S4R24 Виробник : TE Connectivity pgurl_xt3s4r24_0.pdf Electromechanical Relay 24VAC 350Ohm 16A SPDT(77x15.8x69)mm DIN Rail Industrial Relay