YR1B121RCC
YR1B121RCC TE Connectivity Passive Product
product-6-1676915-6.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 121 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 121 Ohms
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - YR1B121RCC - Widerstand für Durchsteckmontage, 121 ohm, R Series, 250 mW, ± 0.1%, Axial bedrahtet, 500 V, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, Widerstand: 121ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 15ppm/°C, Produktlänge: 6.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: R Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 500V, Produktdurchmesser: 2.3mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YR1B121RCC YR1B121RCC Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773265_b.pdf Res Thin Film 121 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Epoxy AXL Ammo
на замовлення 731 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 731
YR1B121RCC YR1B121RCC Виробник : NEOHM - TE CONNECTIVITY product-6-1676915-6.datasheet.pdf Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - YR1B121RCC - Widerstand für Durchsteckmontage, 121 ohm, R Series, 250 mW, ± 0.1%, Axial bedrahtet, 500 V
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
Widerstand: 121ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 15ppm/°C
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: R Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 500V
Produktdurchmesser: 2.3mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 18
YR1B121RCC YR1B121RCC Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773265_B.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 121Ohm 1/4W 15PPM
Мінімальне замовлення: 8
YR1B121RCC YR1B121RCC Виробник : TE Connectivity Passive Product product-6-1676915-6.datasheet.pdf Description: RES 121 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 121 Ohms
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
YR1B121RCC Виробник : TE Connectivity (Tyco Electronics) 1773265_TE.pdf Резистор вивідний металоплівковий прецизійний, R = 121 Ом, Розм = 2,3 х 6,3 мм, Точн., % = 0,1, Р, Вт = 0,25, Тексп, °C = -65...+155, Тип за вир. = YR, Neohm, ТКО, ppm/°C = 15,... Група товару: Резистори Корпус: 2.3x6.3mm Од. вим: 100 шт