YR1B14K3CC
YR1B14K3CC TE Connectivity
eng_ds_1773265_b.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thin Film 14.3K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Epoxy AXL Ammo
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 817
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 14.3K OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 14.3 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YR1B14K3CC YR1B14K3CC Виробник : TE Connectivity Passive Product product-5-1622796-8.datasheet.pdf Description: RES 14.3K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 14.3 kOhms
Кількість Ціна
YR1B14K3CC YR1B14K3CC Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773265_b.pdf Res Thin Film 14.3K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Epoxy AXL Ammo
Мінімальне замовлення: 37
Мінімальне замовлення: 7
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 14.3 kOhms