YR1B158KCC
YR1B158KCC TE Connectivity
eng_ds_1773265_b.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thin Film 158K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Epoxy AXL Ammo
на замовлення 892 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 892
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 158K OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 158 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 499 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
YR1B158KCC YR1B158KCC Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773265&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 158K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 158 kOhms