YR1B16R9CC
YR1B16R9CC TE Connectivity
eng_ds_1773265_b.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thin Film 16.9 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Epoxy AXL Ammo
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції YR1B16R9CC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YR1B16R9CC YR1B16R9CC Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773265&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 16.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL