YR1B22R1CC
YR1B22R1CC TE Connectivity
eng_ds_1773265_b.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thin Film 22.1 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Epoxy Resin AXL Ammo
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YR1B22R1CC YR1B22R1CC Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773265_A-731900.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 22.1Ohm 1/4W 15PPM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
YR1B22R1CC YR1B22R1CC Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773265&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 22.1 OHM 1/4W 0.1% AXIAL