YR1B2K05CC
YR1B2K05CC TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773265&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 2.05K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.05 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES 2.05K OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2.05 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YR1B2K05CC YR1B2K05CC Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773265_b.pdf Res Thin Film 2.05K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Epoxy Resin AXL Ammo
на замовлення 800 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
YR1B2K05CC YR1B2K05CC Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773265&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 2.05K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.05 kOhms
на замовлення 894 шт:
Мінімальне замовлення: 6
YR1B2K05CC YR1B2K05CC Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773265&DocType=DS&DocLang=English Metal Film Resistors - Through Hole 2.05KOhm 1/4W 15PPM