Продукція > SKYWORKS > AAT3221IGV-3.3-T1
AAT3221IGV-3.3-T1 SKYWORKS
AAT3221,22.pdf
Виробник: SKYWORKS
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2%, 0.18V dropout, -40?85°C   AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5                                                D ST76333dbv AAT
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 85 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2%, 0.18V dropout, -40?85°C   AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5                                                D ST76333dbv AAT, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції AAT3221IGV-3.3-T1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AAT3221IGV-3.3T1 Виробник : ANALOGIC
на замовлення 30000 шт:
AAT3221-IGV-3.3-T1 Виробник : N/A
AAT3221IGV-3.3-T1 AAT3221IGV-3.3-T1 Виробник : Skyworks Solutions Inc. AAT3221,22.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
AAT3221IGV-3.3-T1 AAT3221IGV-3.3-T1 Виробник : Skyworks Solutions, Inc. skyworks_aat3221_aat3222_202251b-1214030.pdf LDO Voltage Regulators 150mA NanoPower LDO Linear Regulator