AAT3221IGV-3.3-T1 SKYWORKS
Виробник: SKYWORKS
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2%, 0.18V dropout, -40?85°C AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5 D ST76333dbv AAT
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 85 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2%, 0.18V dropout, -40?85°C AAT3221IGV-3.3-T SOT23-5 D ST76333dbv AAT, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції AAT3221IGV-3.3-T1
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| AAT3221IGV-3.3T1 | Виробник : ANALOGIC |
на замовлення 30000 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
| AAT3221-IGV-3.3-T1 | Виробник : N/A |
AAT3221IGV-3.3-T1 | Виробник : Skyworks Solutions Inc. |
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
LDO Voltage Regulators 150mA NanoPower LDO Linear Regulator |