BFR193WH6327
BFR193WH6327 Infineon
bfr193wh6327.pdf
Код товару: 122764
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Infineon
Корпус: SOT-323
fT: 8 GHz
Uceo,V: 12 V
Ucbo,V: 20 V
Ic,A: 0,08 A
h21: 100
Монтаж: SMD
у наявності 415 шт:
370 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
30 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Ціна
BFR193W H6327 BFR193W H6327 Виробник : Infineon info-tbfr193w.pdf NPN 12V 8GHz 80mA 580mW BFR193WE6727 *OBSOLETE; BFR193WH6327XTSA1 BFR193WH6327 Infineon TBFR193w
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2680 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
BFR 193W H6327 BFR 193W H6327 Виробник : Infineon Technologies 8552infineon_high_linearity_lna_bfr193w.pdffolderiddb3a30431400ef6801.pdf Trans RF BJT NPN 12V 0.08A 580mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-323 T/R
Мінімальне замовлення: 779
BFR 193W H6327 BFR 193W H6327 Виробник : Infineon Technologies Infineon_BFR193W_DS_v01_01_en.pdf RF Bipolar Transistors RF BIP TRANSISTOR
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 16dB
Power - Max: 580mW
Current - Collector (Ic) (Max): 80mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 12V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 70 @ 30mA, 8V
Frequency - Transition: 8GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 1dB ~ 1.6dB @ 900MHz ~ 1.8GHz
Supplier Device Package: PG-SOT323-3-1
Part Status: Active
товару немає в наявності
З цим товаром купують
2SC3357 (транзистор біполярний NPN)
2SC3357.pdf
Виробник: NEC
Транзистори > Біполярні NPN
Корпус: SOT-89
fT: 6,5 GHz
Uceo,V: 12 V
Ucbo,V: 20 V
Ic,A: 0,1 A
h21: 300
Монтаж: SMD
у наявності: 221 шт
166 шт - склад
35 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 2
2SC3356.pdf
Виробник: NEC
Транзистори > Біполярні NPN
Корпус: SOT-23
fT: 7 GHz
Uceo,V: 12 V
Ucbo,V: 20 V
Ic,A: 0,1 A
50 шт - РАДІОМАГ-Київ
50 шт - РАДІОМАГ-Львів
90 шт - РАДІОМАГ-Харків
16 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
5,0pF 50V NP0 0,25pF 1206 4k/reel (C1206N5R0C500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 5,0 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±0,25pF C
980 шт - склад
Мінімальне замовлення: 30
10pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N100J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 10 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
464 шт - склад
BFP490
1 Додати до обраних Обраний товар
BFP490.pdf
BFP490
Виробник: Infineon
Транзистори > ВЧ
Корпус: SCT-595
Частота: 17 GHz
Uce, V: 4,5 V
Ucb, V: 15 V
Ic, A: 0,6 A