Продукція > TE CONNECTIVITY > ES2000-NO.1-C1-0-50MM
ES2000-NO.1-C1-0-50MM
ES2000-NO.1-C1-0-50MM TE Connectivity
436442850578374436426288073210eng_cs_9-1773447-9_sec1_products_a-h_0109.pdf
Виробник: TE Connectivity
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Black Thin Piece
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 892
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - ES2000-NO.1-C1-0-50MM - HEAT-SHRINK TUBING, 4:1, 0.225", BLACK, tariffCode: 85469010, Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 1.27mm, rohsCompliant: YES, Schrumpfverhältnis: 4:1, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Material d. Schrumpfschlauchs/-teils: Irradiated PO (Polyolefin), isCanonical: Y, Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 5.72mm, usEccn: EAR99, Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Black, euEccn: NLR, Länge - metrisch: 49.8mm, Produktpalette: ES-2000 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.05", Länge - imperial: 1.96", directShipCharge: 25, Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.225", SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Мінімальне замовлення: 758
Мінімальне замовлення: 670
ES2000-NO.1-C1-0-50MM ES2000-NO.1-C1-0-50MM Виробник : TE CONNECTIVITY - RAYCHEM DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - ES2000-NO.1-C1-0-50MM - HEAT-SHRINK TUBING, 4:1, 0.225", BLACK
tariffCode: 85469010
Innendurchmesser nach Schrumpf - metrisch: 1.27mm
rohsCompliant: YES
Schrumpfverhältnis: 4:1
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Material d. Schrumpfschlauchs/-teils: Irradiated PO (Polyolefin)
isCanonical: Y
Innendurchmesser bei Lieferung - metrisch: 5.72mm
usEccn: EAR99
Farbe d. Schrumpfschlauchs/Formschrumpfteils: Black
euEccn: NLR
Länge - metrisch: 49.8mm
Produktpalette: ES-2000 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Innendurchmesser nach Schrumpf - imperial: 0.05"
Länge - imperial: 1.96"
directShipCharge: 25
Innendurchmesser bei Lieferung - imperial: 0.225"
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 505 шт:
Мінімальне замовлення: 40
Мінімальне замовлення: 15
Мінімальне замовлення: 512
ES2000-NO.1-C1-0-50MM ES2000-NO.1-C1-0-50MM Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English Description: HEATSHK TUBING FR 5.7DIA X 50MM
Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, Strain Resistant
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.164' (50.00mm, 1.97")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm)
Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm)
Shrink Temperature: 110°C
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)