RAY-101-10.0(100)
RAY-101-10.0(100) RAYCHEM - TE CONNECTIVITY
4329949.pdf
Виробник: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-10.0(100) - Schlauch, Geflechtsschlauch, Kupfer, 10 mm, 100 m, 328 ft
tariffCode: 85469090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Schlauchfarbe: -
euEccn: NLR
Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch
Schlauchmaterial: Kupfer
Länge - imperial: 328ft
hazardous: false
Länge - metrisch: 100m
rohsPhthalatesCompliant: YES
Innendurchmesser: 10mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: RAYBRAID RAY-10X Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-10.0(100) - Schlauch, Geflechtsschlauch, Kupfer, 10 mm, 100 m, 328 ft, tariffCode: 85469090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Schlauchfarbe: -, euEccn: NLR, Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch, Schlauchmaterial: Kupfer, Länge - imperial: 328ft, hazardous: false, Länge - metrisch: 100m, rohsPhthalatesCompliant: YES, Innendurchmesser: 10mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: RAYBRAID RAY-10X Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Material: Copper, Tin Plated
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.394" (10.00mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Number of Carriers: 36
RAY-101-10.0(100) RAY-101-10.0(100) Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ELE-3COP-361&DocType=SS&DocLang=EN Description: GROUND BRAID TUBE 0.39"DIAX3.3'
Packaging: Spool
Material: Copper, Tin Plated
Length: 3.3' (1.00m)
Type: Tubular
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Number of Carriers: 36
RAY-101-10.0(100) RAY-101-10.0(100) Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ELE-3COP-361&DocType=SS&DocLang=EN Description: GROUND BRAID TUBE 0.39"DIAX16.4'
Packaging: Spool
Length: 16.4' (5.00m)
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Wire Gauge - Ends: 36 AWG