Продукція > Реле > Реле V23061A1004A302 (TE)
Реле V23061A1004A302 (TE)
  • Реле V23061A1004A302 (TE)
  • Реле V23061A1004A302 (TE)
Реле V23061A1004A302 (TE)
v23061a1004a302-datasheet.pdf
Код товару: 47416
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тип реле: Мініатюрне
Опис: Тип контактів: 1A; Uкотушки: 9 VDC; Iкомутації: 10A; Rкотушки: 364 Ohm
Габарити: 28,6x10x15 mm
Напруга котушки: 9 VDC
Струм макс.: 10 A
Конфігурація контактів: SPST-NO(1A)
Напруга перемикання: 250 VAC;
товару немає в наявності
очікується 20 шт:
20 шт - очікується 21.05.2026
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V23061A1004A302 V23061A1004A302 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors product-1-1393222-5.datasheet.pdf Description: POWER/SIGNAL RELAY, 1 FORM A, 9V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 9VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 24.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.1 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class A
Load - Max Switching: 2000VA
на замовлення 700 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
V23061A1004A302 V23061A1004A302 Виробник : TE Connectivity eng_ds_msr_a.pdf Power Relay 9VDC 8A SPST-NO(28.6mm 10mm 15mm) THT
на замовлення 47 шт:
Мінімальне замовлення: 20
на замовлення 140 шт:
Мінімальне замовлення: 60
V23061A1004A302 V23061A1004A302 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-1-1393222-5.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 9V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 9VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 24.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.1 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class A
Load - Max Switching: 3200VA
на замовлення 656 шт:
на замовлення 600 шт:
Мінімальне замовлення: 25
на замовлення 40 шт:
З цим товаром купують
Реле V23061A1007A302
v23061a1007a302-datasheet.pdf
Виробник: Schrack
Реле
Тип реле: Мініатюрне
Опис: Тип контактів: 1A; Uкотушки: 24VDC; Iкомутації: 8A; Rкотушки: 2,27 kOhm
Габарити: 28,6x10x15 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 8 A
Напруга перемикання: 240 VAC; 30 VDC
у наявності: 26 шт
15 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
IRFB4510PBF
irfb4510pbf.pdf?fileId=5546d462533600a40153561651d81e40
IRFB4510PBF
Виробник: Infineon
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: TO-220
Uds,V: 100 V
Idd,A: 62 A
Rds(on), Ohm: 10,7 mOhm
Ciss, pF/Qg, nC: 3180/58
Монтаж: THT
у наявності: 125 шт
96 шт - склад
16 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
11 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Термоусадочна трубка 3,5мм чорна (термоусадка 3,5мм) KLS8-01140-HT-3.5
3 Додати до обраних Обраний товар
KLS8_01140.pdf
Виробник: KLS
Ізоляційні матеріали
Група: Трубки термоусадочні
Опис: Трубка термоусадочна, діам.до/після усадки: 3,5/1,75мм; колір:чорний; температура стиснення + 90 ° С; роб.темп. -55... + 125 ° С; радіальне стиснення > 50%, поздовжнє стиснення < 5%; дієлектрична міцність > 25kV/mm, матеріал: поліолефін.
Розмір: діам. 3,5мм
Колір: чорний
47 м - РАДІОМАГ-Львів
30 м - РАДІОМАГ-Харків
197 м - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
KLS1-DC-022B-2.5 (DC Power Socket)
17 Додати до обраних Обраний товар
KLS1-DC-022B.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо живлення пряме, кріплення до корпусу - гайкою зсередини, D = 5,5 мм, d = 2,5 мм; Imax = 2A при 16VDC; 5000 циклів
Габарити: загальна довжина 19,3мм, діам. 14мм, гайка М12
Вилка/гніздо: Гніздо
Серія роз’єма: DC Роз'єми
Монтаж: на корпус
Розмір контакту: 5,5 / 2,5 mm
товару немає в наявності
BZX79-C15
BZX79.pdf
BZX79-C15
Виробник: NXP
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
Корпус: DO-35
Напруга стабілізації, Vz: 15 V
Струм стабілізації, Izt: 5mA
Потужність, Pd: 0,4 W
Монтаж: THT
Температурний коефіцієнт: 11.4mV/K