S2EB-L2-24V
S2EB-L2-24V Panasonic
mechengs.pdf
Виробник: Panasonic
Power Relay 24VDC 3DC/4AAC DPST-NO/DPST-NC(28mm 12mm 10.4mm) THT
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.4 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 1000VA, 192W.
Інші пропозиції S2EB-L2-24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S2EB-L2-24V Виробник : NAIS 323 07+
на замовлення 20000 шт:
S2EB-L2-24V
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
S2EB-L2-24V S2EB-L2-24V Виробник : Panasonic mechengs.pdf Power Relay 24VDC 3DC/4AAC DPST-NO/DPST-NC(28mm 12mm 10.4mm) THT
товару немає в наявності
S2EB-L2-24V Виробник : Panasonic 323 RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V, THT Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
S2EB-L2-24V S2EB-L2-24V Виробник : Panasonic Electric Works 323 Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.4 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 1000VA, 192W
S2EB-L2-24V S2EB-L2-24V Виробник : Panasonic Industrial Devices 323 General Purpose Relays 4A 24VDC 2P-NO 2P-NC 2 COIL LATCH PCB